Tango zaterdag

Verhuis

Closing

agenda


Voor een overzicht van de activiteiten in De Koffiefabriek kun je ook terecht
op tango.be, milonga.be, tangokalender.nl of torito.nl.


Via de groep dekoffiefabriek.be of op onze pagina op Facebook vind je het meest recente nieuws.


overzicht


19/09/2018 Start van de Compact Cursus Tango voor Beginners
19/09/2018 Start van de wekelijkse tangolessen
29/09/2018 Saturday's Tango Try Out
30/09/2018 Start van Tango through Choreography

06/10/2018 Gastproject Neotango met Neolonga (& Nocturne) - workshop vooraf
07/10/2018 Gastproject Neotango met workshops
12/10/2018 Friday's Tango After Work (de eerste!)
24/10/2018 Wednesday's Practicum
26/10/2018 Friday's Tango After Work

31/10/2018 Special Halloween Practicum

 

09/11/2018 Friday's Tango After Work
23/11/2018 Friday's Tango After Work

28/11/2018 Wednesday's practicum

 

14/12/2018 Friday's Tango After Work

26/12/2018 Wednesday's practicum

28/12/2018 Friday's Tango After Work
31/12/2018 New Year's Tango Eve!


 

Ga naar slimnaardekoffiefabriek.php om meer te lezen over bereikbaarheid en parkeren in de buurt.